Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2007, 16:41   #1
NaughtyNasty
 
Reputacja: 1 NaughtyNasty nie jest za bardzo znanyNaughtyNasty nie jest za bardzo znany
[rekrutacja] [autorsie] Wschód Ery Orków

Witam serdecznie wszystkich miłośników i po prostu lubiących tematy RPG Zachęcam do czytania lektury rekrutacji a także pierwszego postu mojej sesji http://lastinn.info/sesje-rpg-autors...tml#post111529, zapisywania się w tym temacie( równoznaczne z umieszczeniem projektu swojego bohatera) i zadawania tutaj pytań, aby następni niewiedzący znaleźli szybko odpowiedź.


Dlaczego warto zagrać właśnie w moją(naszą!) sesję:

- Będę przyjaznym Wam MG, zamierzam pochwalać i nagradzać wasze mądre posunięcia.
- zależy mi na swobodnej i ciekawej sesji, mierzę wysoko, chętnie będę akceptował wasze dobre pomysły odnoście ruchów bohaterów i rozpatrywał propozycje umieszczane w komentarzach.
- Jednocześnie informuję, że mam projekt złotego środka który uczyni sesję utrzymaną na pewnym poziomie trudności, wymagającym potyczek umysłowych.
- Mam wiele ciekawych pomysłów, dużo z Was pewnie też, np. mam zamiar umieszczać w sesji przeróżnego rodzaju aluzje do uniwersalnych, współczesnych postaw ludzkich
- Za zdemaskowanie "zagadki imiennej" np. Bigos Swager- z ang. Biggest Swagerer- największy pyszałek, gracz będzie nagradzany punktami do współczynnika mądrości swojego bohatera
- Miłośnicy RPG, fantasy; doświadczeni, wymagający bywalcy forum; utalentowani literacko, bystrzaki, początkujący jak ja- gwarantuję, że każdy znajdzie w sesji dobrą zabawę8)

Warunki rekrutacji

1. Potrzebnych czterech graczy
2. a.) herszt grupy, przywódca, bardziej obieżyświat niż dobrodziej szlachetnego serca; rasa- człowiek; broń- oręż rycerstwa Glodenarms; reszta w kwestii gracza
b.) wojownik; rasa- krasnolud lub człowiek; profesja- walka w zwarciu; rezta w kwestii gracza
c.) łucznik lub kusznik, rasa- elf lub człowiek; profesja- walka na dystans, reszta w kwestii gracza
d.) magus- rasa- elf lub człowiek, profesja- talent magiczny; cała reszta w kwestii gracza
3. System autorski jak w temacie, zapomniane dzieje Świata.
4. Warunki przyjęcia graczy: Za tydzień, tj. w niedzielę 16.12. br. sprawdzę ten temat, pod kątem weryfikacji zgłoszonych kandydatur. Wybiorę po najlepszym kandydacie na miejsce a, b, c i d. Pod uwagę wezmę:
-dopracowanie bohatera
-ciekawy pomysł na postać; jeśli wybrałeś krasnoluda lub elfa możesz pokusić się o rys państwa a nawet rasy swojej postaci, w wypadku człowieka powinieneś być w tej kwestii nieco ostrożniejszy
-talent pisarski; orientacja w temacie "miecze, łuki, zbroje, te klimaty"; deklaracja systematyczności odwiedzania forum również mogą Ci się tutaj przydać
5. Storytelling; tury co weekend.

Do napisania
 

Ostatnio edytowane przez NaughtyNasty : 08-12-2007 o 16:56.
NaughtyNasty jest offline