Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2007, 17:55   #20
Pacal II
 
Reputacja: 1 Pacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumny
Nie będę mówił Adamerskim szykiem zdania, ponieważ to by oznaczało, że gadając po angielsku też bym go zmienić musiał.
"Cóż nie dokońca mnie zrozumiałeś. Nie mówiłem, że chcę badać ruiny na planecie. Musiałeś się przesłyszeć, lub szyk moich słów był zły. Silgrianie mają nadzieję, że dowiem się co się dokładnie stało podczas ataku i zniszczenia planety. Mają też nadzieję, że znajdę jakieś teksty wskazujące na to co znajdowało się na planecie i jakie akcje tam prowadzono. Tyle mi powiedziano, lecz moje zadanie jest dla mnie zagadką tak samo jak tych żołnierzy. W końcu jakie zagrożenią na nas niby tam czekają. No nic, wszystko mają wytłumaczyć nam na miejscu."
Sandżibar podążył razem z Adamerem do promu, przy okacji przyglądając się dziwnej walizce.
 
Pacal II jest offline