Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2007, 13:01   #13
lopata
 
lopata's Avatar
 
Reputacja: 1 lopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumny
Potwierdzam, że Word to dobre rozwiązanie. Jednak niektórzy porównują pisanie w tym programie do sposobu pisania tego kolesia od świata dysku, a dokładniej, że przecinki jak marchewki wyskakują w tekscie.

Jeszcze raz ponawiam by rozmowy bogrubiać. A oto powód:

-Zacne Panie, że postanowiłeś mi pomóc-przyjrzał się bardziej podejrzliwie swojemu wybawcy. W imperium nikt nic nie robi za darmo-lecz jak zapewne się orientujesz większość ludzi dziś ceni sobie dobra materialne w takich sytuacjach,-kolejny raz spojrzał podnosząc jedną brew w dość zaczepny sposób-a ja nie posiadam jakichkolwiek dóbr by Ci się odwdzięczyć.

-Zacne Panie, że postanowiłeś mi pomóc-przyjrzał się bardziej podejrzliwie swojemu wybawcy. W imperium nikt nic nie robi za darmo-lecz jak zapewne się orientujesz większość ludzi dziś ceni sobie dobra materialne w takich sytuacjach,-kolejny raz spojrzał podnosząc jedną brew w dość zaczepny sposób-a ja nie posiadam jakichkolwiek dóbr by Ci się odwdzięczyć.
 
__________________
"...a ścieżka, którą podążać będą zaścieli trawy krwią bezbronnych i niewinnych. Szczątki ludzkie wskrzeszać będą do swych armii aż do upadku wszelkiego życia. Nim słońce..."

Ostatnio edytowane przez lopata : 09-12-2007 o 13:27.
lopata jest offline