Wątek: Wojna II
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2007, 14:03   #8
Marcellus
 
Reputacja: 1 Marcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemu
- Nie histeryzuj. Nie doceniasz ludzi kotów. Ich plemiona na północy dawno temu pokonały dwa najsilniesze plemiona orków, Ugh'antan i Ghy'an. Wprawdzie po tej wojnie niewielu ich ocalało, ale zwyciężyli i to sie liczy - przemówił Shadow.
-HA ! To sie okazac. Mi dziecko kot nie wygladac na wielki wojownik. Ja nigdy nie slyszec wczesniej o dzieciach kotow, ale one nie byc silniejsze niz gobliny. Orki zato smierdziec i byl zle dla goblinow. To dobrze ze oni zabic orki.
========Gdy juz wszyscy przeniesli sie na gore========

Gnash spojrzal krytycznie na ogra.
Jak ty to robil ze im podcinal nogi ? Ty byc za duzy na to. Ja pamietac jak wielki wojownik Dzikiego Psa Hnurgh "Spajacz Krwi" miec jednego z was za niewolnika. On nie podcinac nog, on znikac wroga. BACH !! I wrog znika.
Dumny z siebie Szaman usiadl po turecku na jakims stolku i zlozyl ramiona na piersi.
 
Marcellus jest offline