Wątek: Dream Team
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2007, 19:28   #2
mataichi
 
mataichi's Avatar
 
Reputacja: 1 mataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie coś
Według mnie jest to pomysł co najmniej bezsensowny. Nie widzę żadnego powodu w rozpoczynaniu takiego konkursu. Każdy, może na spokojnie poczytać sesje na forum i z tego wywnioskować kto i jak piszę. Nie jest to nic trudnego i z łatwością można wytypować tych NAJLEPSZYCH, nie potrzeba do tego żadnych ankiet.

Przede wszystkim takie konkurs byłby zgoła odmienny od rzeczywistości, ludzie kierowaliby się prędzej swoimi sympatiami niż stanem faktyczny – nie mam, co do tego wątpliwości.
Zresztą pytam się przede wszystkim, po co robić tego typu rzeczy, dla sławy i rozgłosu?

Mnie śmieszą takie pomysły, ponieważ przynajmniej dla mnie forum to zabawa, którą przy okazji pozwala mi się rozwijać a prawdą jest również, że osoba, która pisze bardzo dobrze dzięki swoim postom zyskuje prestiż.

Pomysłu z sesją-nagrodą nie chce mi się komentować, wystarczy się dłużej rozejrzeć na forum. Były już, są i będą dalej takie sesje, które skupiają wyłącznie świetnych graczy, więc nie potrzeba dla nich żadnej nagrody żeby razem zagrać.

Podsumowując jestem totalnym przeciwnikiem klasyfikowania ludzi na forum i wybierania "elyty". Jednym słowem Twojemu pomysłowi mówię stanowcze NIE.

Nie bierz tego do siebie, ale czuje po prostu jak mogłoby się to skończyć.

Pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez mataichi : 09-12-2007 o 19:35.
mataichi jest offline