Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2007, 21:30   #110
Lotar
 
Lotar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwu
Pomoc

W tym poście chciałbym się zwrócić do moderatorów lastinnu o pomoc. Założyłem niedawno temat z moją 1 sesją. Tytuł chciałem mieć pogrubiony, ale mi nie wyszło i prosiłbym jakiegoś moderatora o zmazanie z tytułu tych znaków: i dorobili drugi nawias zamykający do nawiasu: [ Rekrutacja Warhammer II ed. - Na końcu tego wycinka powinnien być nawias skierowany w stronę lewą. Bardzo dziękuję z góry za poprawki kochanym moderatorom. I nawet jak usuniecie ten post gdyby był nie zgodny z tematem to bardzo prosze o dokonanie poprawek. Chociaż myśle że to włąściwy temat na taką prośbę.

Drodzy Admini znów potrzebuje waszej pomocy! Przez nieuwagę komentarz do mojej sesji Trudna Sprawa nazwałem Wszyscy. Proszę żebyście poprawili ten tytuł na na Komentarz do Truda Sprawa. Bardzo dziękuję z góry za poprawki kochanym moderatorom. I nawet jak usuniecie ten post gdyby był nie zgodny z tematem to bardzo prosze o dokonanie poprawek. Chociaż myśle że to włąściwy temat na taką prośbę.
 

Ostatnio edytowane przez Lotar : 27-12-2007 o 18:38.
Lotar jest offline