Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2007, 17:44   #106
Layla
 
Layla's Avatar
 
Reputacja: 1 Layla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputację
@Carnal: Sorry, ale mam komplet, nie da rady Cię wcisnąć. Innym razem może...

@Kerm: odpowiedzi na Twoje pytanka:

- tak, prawa strona na rysunku to północ.
- most to nie te ukośne kreski – ukośne kreski to skały za mostem
- co do mostu, jest to najzwyklejszy drewniany mostek zawieszony nad ujściem wody (na pierwszy rzut waszego oka wygląda niezbyt obiecująco)
- most rozwieszony jest od jednej odnogi do drugiej (wspominałam już gdzieś o tym)
- boczne odnogi (te obok kołowrotów) nie są ślepe, po prostu (co chyba logiczne) nie mogłam odkryć przed wami od razu całej mapy kompleksu i lekko ją pociełam w paincie
- w miejscu gdzie jest „2” ciągnie się właśnie most (ze względów na moje słabe zdolności artystyczne po prostu go nie narysowałam)
- resztki łańcucha wiszą pod sufitem, druga część pływa sobie w wodzie

Teraz opiszę wam najdokładniej jak potrafię jak wy to widzicie oczami bohatera. A więc stoicie w zimnej wodzie, na wprost was rozciąga się drewniany, niezbyt solidny most, po obu stronach pomieszczenia (na małych wzniesieniach) znajdują się dwie dnogi (kolejne tunele czy jak tam chcecie to nazwać ), i dwa kołowroty – jeden z zerwanym przez Vulfgara łańcuchem, drugi łańcuch biegnie do wody. Właśnie do nich ciągnie się most. Uff... lepiej już nie potrafię wam opisać tego co tam widzicie

Generalnie więc macie dwie drogi dla siebie. Wam pozostawiam wybór w którą stronę się udacie. Przyjemnego podejmowania decyzji

Cytat:
Napisał Yourek Zobacz post
Widział wiele lichych jaskiń, ale jak na miejsce, gdzie mógłby być ukryty jakiś potężny przedmiot, to było tutaj zbyt mało przeszkód.
Spokojnie, wszystko w swoim czasie - jeszcze będziecie mnie przeklinać
 
__________________
Every next level of your life will demand a different version of you.

Ostatnio edytowane przez Layla : 11-12-2007 o 17:58.
Layla jest offline