Wątek: X-men
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2005, 22:07   #1
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
X-men

Zauważyłam karygodny brak takiego tematu na forum, więc go zakładam. Tu proszę wpisywać wszelkie refleksje na temat X-menów - filmowych, komiksowych czy jakich tam chcecie. Podzielcie się wrażeniami, co widzieliście, co się wam podobało, kogo lubicie, a kogo nie za bardzo. Ja zacznę

Z X-menów najbardziej lubię animowaną serie X-Men: Ewolucja. Po prostu zakochałam się w niej!!! Pięknie narysowana, fajnie przeniesione charaktery postaci.

Mój ulubiony X-men: Wolverine
Dlaczego?: Bo jest po prostu cool. Logan to typowy tajemniczy facet, pełen brutalnej siły a zarazem łagodności. W filmowych X-Menach grał go świetny aktor.

Z komiksów lubię to co wydawał Dobry Komiks: Ultimate X-Men i New X-Men, a to po prostu dlatego, że nie miałam dostępu do innych komiksów.

A co wy możecie dodać???
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem