Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2007, 17:26   #6
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Położenie Arish, zdaje mi się, określiłem dość dokładnie- leży między księstwem Geutrin a Ziemiami Niczyimi, czyli stepami opanowanymi przez różnorakie pogańskie plemiona. Poza tymi trzema prowincjami Imperium i jego sercem, Świętym Miastem, nie opisałem żadnej prowincji. Jeżeli więc chcesz, by Twoja postać pochodziła z jakiegoś południowego kraju- stwórz ją.

Formacja? Ciężko o stworzenie formacji z chłopstwa. Broń naprawdę sporo kosztuje, po prostu plebsu nie stać na odpowiednie uzbrojenie. Musieliby mieć naprawdę bogatego pana- ale wtedy byliby zapewne oddziałem pod rozkazami danego szlachcica, nie zaś "niezależną i współpracującą" grupą.

I o jakim królu mówisz? Arish to hrabstwo, hrabstwem rządzi (niespodzianka ) hrabia. Chodzi Ci więc o władcę Arish, czy o jakiegoś innego króla?
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline