Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2007, 12:17   #12
Lotar
 
Lotar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwu
Talking Niestety

Nie zostałęś przyjęty. Miałeś wątpliwości czy twoja postać spełnia moje wymagania, a ja ci odpowiedziałem. Twoja KP jest bardzo interesująca, ale z wyborem muszę się wstrzymać do 07.01.08 jak zresztą napisałem. Wtedy dopiero wybiorę wszystkich moich graczy.

Mam jeszcze garść informacji:
1. Rzuty kośćmi wykonuję ja za wszystkich Graczy i Bohaterów Niezależnych.
2. Jeśli ktoś w walce będzie chciał użyć umiejętności uniku to wyjaśnie na przykłądzie:
Bohater Lolek walczy z minotaurem. Nadchodzi runda potwora. Deklaruje on szarże na Lolka. Rzut na WW okazuję się udany i minotaur ma szanse uderzyć Lolka w lewą rękę za 6. Gracz ma 24h na napisanie do mnie WP z informacją, że zamierza spróbować uniknąć ciosu. Jeśli chcecie możecie wysłąć do mnie WP z informacją, że wasza postać będzie próbowałą unikać automatycznie każdy cios. Wtedy nie musicie już pisać w trakcie rozgrywki WP do mnie.
3. W podręczniku Dziedzictwo Sigmara w aneksie II podane są Cechy mieszkańców wielkich prowincji czyli wyjaśnienie jakie dodatkowe umięjętności, zdolności i zasady specjalne mają mieszkańcy róznych prowincji.
Np:
Mieszkaniec Ostermarku w umięjętnościach ma: Plotkowanie albo Sztuka Przetrwania, Wiedza (Imperium), Znajomość Jezyka (Staroświatowy) podczas gdy umiejętności człowieka z Księgi Zasad nie dawały by wyboru pomiędzy Plotkowaniem, a Sztuką Przetrwania.
Jeśli ktoś nie wie jakie współczynniki mają mieszkańcy konkretnej prowincji, napisze mu je w WP musi tylko zgłosić chęć. Oczywiście jeśli ktoś chce grać standardowym człowiekiem pozwolę mu na to.
Na dzisiaj to wszystko!
 
Lotar jest offline