Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2007, 22:53   #2
Ragnaak
 
Ragnaak's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwu
Cóż mogę powiedzieć? NA pewno abyście głosowali na tą przygodę ...
Dlaczego ? Hmmm ... biorę udział w kilku sesjach i mogę stwierdzić, że fabuła jest ciekawa, cały czas coś się dzieje i co najważniejsze, że wszystko idzie w miarę szybko do przodu (w porównaniu z innymi sesjami w których biorę udział).
Postacie graczy są barwne i zachowują się jak by były prawdziwe (gracz wie, że czegoś się nie powinno robić, ale jego postać to zrobi mimo, że może narazić się na przykre rzeczy. Od taki już charakter owej postaci).

A co do mojego wojskowego z posterunku ... dużo by pisać

Czego postać nienawidzi ?
Ragnaak jak wszyscy z Posterunku nienawidzi Molocha , który każdemu coś zabrał. Dom , rodziny , „przyszłość”. Nie przepada za Tornado bo nienawiść to zbyt mocne słowo , ale gdyby wpadły mu zapasy to by je najprawdopodobniej zniszczył. Uważa , że Tornado to kolejne zło zaraz po Molochu bo przyczynia się do tego że ludzie zatracają się w przeszłości (która już i tak nie wróci) zamiast patrzeć w przyszłość.
A co do mutantów? Mutant mutantowi nie równy .To tak jak z rasami (biały , czarny , żółty) ludźmi. Przecież nie wszyscy biali byli źli jak na przykład Niemcy podczas II wojny światowej , którzy toczyli wojnę z całym światem (słyszał to podczas zajęć z historii). Dlatego jeśli mutant nie stanowi zagrożenia , nie jest agresywny , chce tylko egzystować to nic mu nie zrobi. Może się nawet zaprzyjaźnić. Ale i tak zawsze podchodzi z wielka ostrożnością. Zresztą w dzisiejszych czasach prawie się nikomu nie ufa , nie licząc swoich towarzyszy broni.
 
__________________
Miarą sukcesu jest krew : twoja lub wroga !!!
Ragnaak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem