Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2004, 12:48   #8
ruffo_83
 
Reputacja: 1 ruffo_83 ma wyłączoną reputację
No coż... Powem Wam szczerze co sądzę na ten temat: cRPG jest straszne. Nie mówię tego nie grając w kilka z nich. Przeszedłem Ice Wind dale 1 i 2, Baldurs Gate 2, do tego Throne of Bhaal, Diablo2:LOD multi. cRPG nie przedstwiają sobą tego co prwdziwe RPG na papierze. Pomijając błędy w samych grach, tak naprawdę irytujący jest brak swobody działania. Teraz jestem na etapie poszukiwań Johna Irrenicusa z BG2. Czarę mej złości przepełniło spotkanie go w laboratorium pod Czarnowięzami. Wchodząc tam bez ludzi, których trzeba zwerbować na gorzę Twoje postacie od razu giną, bez możliwości stoczenia walki...Na 30min grania przed tym zdarzeniem drzwi do zakładu otwiera czarodziej... Od razu, bez cienia zwątpienia można rozpoznać Irrenicusa ( choćby po głosie ). I nie można go zabić. To jest naprawdę irytujące. Jak już na początku napisałem to tylko przepełniło czrę. Jako gracz wiele innch sytuacji rozwiązałbym zupełnie inaczej, a nie ma takiej możliwość bo fabuła gry musi toczyć się określonym torem... Jedyne (pseudo) cRPG w jakie gram to Diablo2:LoD. Swoją drogą zapraszam, chętnie pobiegam z kimś z forum. Moje acc to ruffo_ad
 
ruffo_83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem