Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2007, 23:09   #3
Chrapek
 
Chrapek's Avatar
 
Reputacja: 1 Chrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłość
Odpowiadając na Twoje pytania:
Dane battlestara klasy Mercury nie obejmują tego zagadnienia, więc będzie to inwencja twórcza plus to co widzieliśmy u Pegasusa w serialu.

1) Wyliczyłem, że jest ich co najmniej 5 eskadr po 20 Viperów (plus nasz kochany prototyp ). Pegasus miał 4 eskadry po wstępnym ataku na kolonie, więc prawdopodobnie trochę ich stracił. Trzeba też pamiętać że zarówno Athena jak i Pegasus mają fabryki w których mogą doprodukować stracone jednostki.
2) Kwestia Raptorów - podczas bitwy o Nową Capricę widzieliśmy że Pegasus wystrzelił 20 raptorów. Zakładam więc, że musiało ich być więcej, a taki duży okręt w ogóle musi mieć porządne wsparcie tego typu - dlatego myślę, że Athena ma ich około 40.
3) Pilotów musi być w granicach liczby Viperów+ Raptorów x2, prawdopodobnie więcej, bo istnieją przecież wachty. Cała załoga Atheny liczy ponad 2 tysiące osób, więc pilotów może być spokojnie koło 200.

Jeśli chodzi o nazwiska, to myślę że Lavi nie obrazi się, jeśli skorzystamy z jego pracy z ostatniej sesji:
http://lastinn.info/85928-post85.html ([Battlestar Galactica])
 
__________________
There was a time when I liked a good riot. Put on some heavy old street clothes that could stand a bit of sidewalk-scraping, infect myself with something good and contageous, then go out and stamp on some cops. It was great, being nine years old.

Ostatnio edytowane przez Chrapek : 16-12-2007 o 23:15.
Chrapek jest offline