Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2005, 00:10   #9
fleischman
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
Goya - Smak Słów
Wydanie: 26 luty 2005

1. Mój
2. West
3. East
4. Snak Słów
5. Trudne Pytania
6. Jak
7. Wiem
8. Było Minęło
9. Śpiesz Się
10. Nie Potrzeba Mi Nic
11. Posłuchaj

Usłyszałem w TV pare ich piosenek i pewnego dnia pomyślałem, że warto przyjrzeć się bliżej temu zespołowi. Na tapetę poszła ta płyta, pierwsze przesłuchanie, drugie, trzecie... i słucham nadal a Coldplay, którego dyskografię zdobyłem jednocześnie poszedł w kąt.
Jest to muzyka odprężająca, spokojna, gitary, fortepian, czasami skrzypce i to wszystko okraszone gdzieniegdzie szczyptą elektroniki i wspaniałym wokalem Magdy Wójcik. Mieszanka wręcz niesamowita, przepełniona emocjami i... prawdziwością, której w erze popkultury brakuje. Prawdziwością w tym sensie, że wszystko jest bardzo spójne i słychać w tym wszystkim, że wykonawcy naprawdę czują to o czym jest utwór, co zapewne jest osiągane między innymi tym, że wszystko od tekstów po muzykę tworzą członkowie zespołu. Czegoś takiego dawno mi brakowało i jak tylko wysłuchałem kilku piosenek to odrazu pomyślałem, że nareszcie jakiś pożądny polski zespół, który wie co robi. Muzyka naprawdę niesamowita, jako reklamę mogę powiedzieć, że bardzo pochlebnie wypowiadał sie o tym zespole Hołdys i Wojewódzki
No jednak nie da się ukryć, że nie wszystkim się to spodoba... Np fanowie polskiej pani owoc i jej męża także owoca
 
fleischman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem