Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2007, 00:05   #8
Legion
 
Reputacja: 1 Legion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znany
Kapitan uważnie wysłuchał przygotowanych przez porucznika informacji. Wyraźnie nie pasowało mu to na robotę jakichś niedoświadczonych złodziei pałętających się po galaktyce. Zaginięcie niechronionego statku wypełnionego ważnymi osobistościami w tak cholernie ciężkim do przejęcia systemie nie mogło być przypadkiem. Z zamyślenia wyrwało go pytanie XO:

- Kapitanie jak stoimy z gotowością bojową skrzydeł Viperów? Ktokolwiek tam jest, po dobroci nam więźniów nie odda…

- Z tego, co mi wiadomo w chwili obecnej Athena jest w stanie wystrzelić 5 eskadr po 20 myśliwców każda. Tak więc dzięki prostemu rachunkowi mogę stwierdzić, że dysponujemy setką myśliwców. Warto także dodać, że otżymaliśmy również nowy model Vipera oznaczony szczęśliwą liczbą IX. Niestety nie jestem pewny jego operacyjności wewnątrz mgławicy – stwierdził pochmurnie kapitan - Musze pogadać z Jansenem czy całej tej elektroniki szlak nie trafi w tak beznadziejnych warunkach. Ewentualnie mogę przetestować go na szybko jeszcze przed skokiem, żeby sprawdzić czy wszystko działa jak należy a później wycisnąć coś z niego w mgławicy.

Odwracając się do Selina dodał:

- Nie było może bardziej precyzyjnych informacji, co do ilości wrogich jednostek? Dużo to dość obszerny przedział. Warto też dokładnie sprawdzić listę pasażerów. Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że był wśród nich zdrajca. A i jeszcze jedno, chyba nieźle się Pan na tym zna poruczniku, chciałbym dostać jakąś ekspertyzę, co do wpływu tych wszystkich zawirowań na komunikacje pomiędzy Viperami. W przypadku podjęcia jakichś działań militarnych to będzie pełniło kluczową rolę.
 
__________________
Nothing else
Legion jest offline