Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2007, 19:37   #3
Syl Daar
 
Reputacja: 1 Syl Daar jest na bardzo dobrej drodzeSyl Daar jest na bardzo dobrej drodzeSyl Daar jest na bardzo dobrej drodzeSyl Daar jest na bardzo dobrej drodzeSyl Daar jest na bardzo dobrej drodzeSyl Daar jest na bardzo dobrej drodzeSyl Daar jest na bardzo dobrej drodzeSyl Daar jest na bardzo dobrej drodzeSyl Daar jest na bardzo dobrej drodzeSyl Daar jest na bardzo dobrej drodzeSyl Daar jest na bardzo dobrej drodze
Była godzina 12:00, kiedy hori ujrzała na horyzoncie Marrocka, lecz marrock nie był taki jakiego się hori spodziewała. Marrock kaszlał i kulał, a kiedy doszedł do drzwi padł na podłogę. Hori szybko podbiegła do Marrocka, zaczęła z przerażeniem wypytywać co się stało i szybko usadowiła go w łóżku.
-Marrocku co ci jest?
- khy....khy Zaatakował mnie i mych przyjaciół bagnisty jaszczur.
- co to za stworzenie?
- Potężna jaszczurka i cała zielona. Oczy jej są czerwone i przezroczyste, a kończyny grube niczym pień drzewa. Możesz przez jaszczura oczy zobaczeć Ogień w jaszczurzej głowie. Ten jaszczur zieje straszną trucizną, co prawda potrzeba dwuch miesięcy do śmierci ofiary, ale jedynym antidotum jest zabicie tego jaszczura. Moi przyjaciele już nie żyją. Przetrwałem tą zabójczą walkę tylko ja.
- Będziesz żył marrocku?
- to zależy.....
- od czego?
Przerwała Hori.
- od ciebie.
- co mam zrobić mistrzu, by cię uratować?
Hori była gotowa na wszystko, teraz kiedy miała utracić mistrza
- mówiłem ci uczennico, że jaszczura jad staje się nieszkodliwy po zabiciu go.
Hori...... zawsze cię kochałem, aczkolwiek nie jestem twym ojcem. Zostałaś m i tylko ty....., a więc proszę cię zabij tego jaszczura.
Łzy spłynęły po Hori twarzy
- Tak mistrzu Marrocku! Zabiję dla ciebie tego jaszczura
- Moja żona da ci jutro, przed twoim wyruszeniem bestariusz, gdzie będziesz miała opisy zwierząt, roślin i ras występujących na tym świecie, a teraz przygotuj się do wyprawy.
Rzekł Marrock.
 

Ostatnio edytowane przez Syl Daar : 20-12-2007 o 21:08. Powód: Błędy totalne
Syl Daar jest offline