Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2007, 14:53   #22
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Bajki na złą noc - czyli jak miło spędzić wieczór w nawiedzonym lesie.

Uwaga: Mam pomysł. Na razie sporo się dzieje spotykamy różne postacie i akcja toczy się dość szybko. Za kilka kolejek postów czas w sesji pewnie będzie zbliżać się do wieczoru. Trzeba będzie wypocząć po trudach dnia i akcja trochę się rozluźni (przynajmniej mam taką nadzieję). Wtedy właśnie można by wprowadzić mój pomysł.

Wieczór to przecież doskonały czas na opowieści i bajki. Ktoś wpadnie na pomysł. Niech każde dziecko opowie jakąś historię, bajkę, opowieść. Niech będzie to coś oryginalnego, wyszukanego, zaskakującego. Każdy mógłby przygotować taką opowieść i potem przedstawić ją w formie fajnego postu. Mówię o tym już teraz, aby każdy miał sporo czasu (około miesiąca, może więcej) na przygotowanie opowieści, którą wszyscy będą się zachwycać.

Piszcie, co myślicie o moim pomyśle? Akceptujecie? Kits zgodził się, ale dobrze gdyby wszyscy sie wypowiedzieli.

Pozdrawiam Adr
 
Adr jest offline