Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2007, 22:38   #24
Rainrir
 
Rainrir's Avatar
 
Reputacja: 1 Rainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputację
Tosty ala Rainrir-

Składniki:
-Chleb tostowy ( wedle upodobań )
-Mąka/panierka ( panierki nie używałem, podobno efekt taki sam lub lepszy, ja nie wiem )
-Kilka jaj
-Szynka ( jaka komu smakuje )( odradzam mialonki czy inne cuda studentów )
-Ser ( mozarella mniam )
-Pomidorek, ogóreczek, cebulka czy bóg wie co innego ( jak się ma to dodać "cebulkę chinską/japańską [ takie coś przysmarzone ])
-Keczup ( jakoś tak to się pisało ) lub podobne

Sposób przydotowania:
-Mąkę wsypać (tak aby zakrywało mniej więcej dno ) to jakiegoś naczynia głębokiego, to samo należy zrobić z jajami ( inne naczynie ), tylko je wstukać, i je... strzepać, wytrzepać?? ( nie wiem jak to się opisuje ). Potem zabrać się za zwykłe przygotowanie kanapek: chleb, szynka, ser, pomidorek/ogórek/inne, przyprawy i znów chleb. Potem kanapke wymaczać dokładnie w jajku, czy jajkach, następnie dokładnie do mąki/panierki, i na patelnie ( tylko... tak dawno nie robiłem że nie wiem czy wlać ten olej... głupota zapomnieć, lecz na 80% tak).
Poczekać aż się dobrze poprzypieka, i Smacznego !

PS. Mimo iż możecie zjeść ( przykładowo ) 5 tostów, to te są bardzieeeej sycące.
 

Ostatnio edytowane przez Rainrir : 22-12-2007 o 22:40.
Rainrir jest offline