Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2007, 22:38   #38
Lotar
 
Lotar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwu
Niesprawiedliwość!

1. Mapa taktyczna została przez twórców Warhammera zaakceptowana i mozna ją używać. Nie widze jakiś wielkich krzywd związanych ze wprowadzeniem mapy. Jest ona po to by lepiej zobrazować sytuacje na polu bitwy.

2. Liczby są ważne nie mów, że nie. A co do konkretów to je podałem. Napisałem, że może być to każda rasa i profesja. Czeba czegos więcej? To że przyjme wszystkich to nie jest powód że nie chciało mi się robić wymagań dla wąskiej grupy BG. Poprostu zrobiłem przygode w którą może grać każdy. Nie ma wyznacznika tylko ludzie, tylko profesje walczące,żadnych magów albo coś w tym stylu. Przeszkadza to komuś?

3. Walka będzie trwałą tyle ile trzeba!

Kto się zgadza z łopatą niech nie gra. To moja sesja i chciałbym żeby tak wyglądała. Już to tłumaczyłem. Nikt tego nie zmieni!!!

A i apeluje do Scarlet żeby mi przysłała właściwą KP bo to co mi wysłała to tylko historia a gdzie reszta?
 

Ostatnio edytowane przez Lotar : 23-12-2007 o 22:43.
Lotar jest offline