Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2007, 23:46   #40
lopata
 
lopata's Avatar
 
Reputacja: 1 lopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumny
Widzę albo krótko prowadzisz sesje albo nie jesteś w stanie mnie zrozumieć.

Mapa już jest Twoim wprowadzeniem i nic mi poza radą nie jest dane.

Chcę zrobić postać i tu jest moje pytanie. Co oznacza pomiędzy pierwszą a drugą profesją. Jest to niedokładność w formułowaniu. Pisałem, że skupiasz się na liczbach nie po to by okazać swoją niechęć tylko po to by skontrastować w przypadku profesji do jakiego dopuściłeś się niesprecyzowania. Ile mogę expa przeznaczyć na postać, ile mam umiejętności do wyboru? Jeśli uważasz, że robienie postaci to błacha sprawa to się nie zgodzę z Tobą w żadnym wypadku. Ten krok musi być dokładnie przemyślany od początku do końca tworzenia postaci. Bo żadne expo i żadna zdolność czy umiejętność nie może się zmarnować(w końcu to też expo i dodatkowo czas nauki).
Co ze statystykami. Skoro rzucasz kośćmi opierasz wyniki na jakiś statystykach. Kto rzuca te początkowe? Bo jeśli się okaże, że miałem szczęście w rzutach i każda statystyka jest powyżej normy rasowej to uznasz to za oszustwo? A jak będę miał 20 w dwóch rzutach 2k10 to co wtedy?
Zanim przystąpie do tworzenia KP(choć już mam swoich kilka postaci z realnych sesji więc nie muszę tworzyć) to chcę wiedzieć wszystko na ten temat co może ewentualny MG rządać lub wymagać.
 
__________________
"...a ścieżka, którą podążać będą zaścieli trawy krwią bezbronnych i niewinnych. Szczątki ludzkie wskrzeszać będą do swych armii aż do upadku wszelkiego życia. Nim słońce..."

Ostatnio edytowane przez lopata : 23-12-2007 o 23:50.
lopata jest offline