Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2007, 17:16   #32
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Kwestia wyjazdów jest oczywiście zrozumiała, wiec zróbmy tak: poza postacią Haela na razie oszczędzę Wam emocji. Nie chce jednak, aby sesja stawała. Jeszcze dziś wrzucam posta ukierunkowującego Was na dyskusję. Do końca roku macie zatem możliwość dogadania się postaciami oraz poczynienia pewnych ustaleń apropo funkcjonowania w Rejku. Wierzcie mi, jeśli się nie zorganizujecie - będzie ciężko.


Behemot: żółta kartka. Nie dość, że zwykle odpisujesz na ostatnią chwilę, to tym razem nie odpisałes w ogóle.

Hael: Tak na marginesie – prosiłam, żeby używanie dyscyplin sygnalizować mi w nawiasach w poście lub na PW. Wolałabym żebyś za każdym razem jasno określał z czego korzystasz, a nie żebym musiała się z kontekstu domyślać.

Tyle uwag, pozdrawiam

Edit:
A w ramach tego optymistycznego akcentu jeszcze rzucę Healowi na spostrzegawczość. Bez żadnej mechaniki, po prostu im niższy wynik, tym więcej zauważy (choć oczywiście parametry z kp biorę pod uwagę). A zatem siuuuup (post 97)! ([Wampir: Maskarada] DELIRIUM)
Osz... krytyczne pudło. Nie bij!
 

Ostatnio edytowane przez Kutak : 25-12-2007 o 00:56.
Mira jest offline