Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2007, 00:49   #33
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
Co mogę napisać? po prostu BAD CAT! W ramach wyjaśnień, usprawiedliwień:
"linkacz
I wanted to write You a Post...
... but I choose reading Pratchett"
EDIT: ale obiecuje poprawę

Przewiduje zawirowania z kolejnym postem, gdyż wyjeżdżam na narty i raczej nie będę suszował po stokach a nie cyberprzestrzeni, zatem następny mój post może pojawić się dopiero 5I2008

Jeśli kogoś ma to uszczęśliwić może pogodmodzić moją postacią, nie jest to takie trudne, wytyczne:
a) czeka nas tragedia, świat dąży do rozkłądu, a cokolwiek zrobimy i tak czeka nas śmierć, oczywiscie możemy starać się ją odwlec, albo sprawić by przydarzyła się komu innemu.
B ) Książę ma zawsze racje, książę jest mądry, książę nas poprowadzić, Książę jest naszym skarbem...
c ) Raczej nie będzie zgłaszał własnych pomysłów, zasugeruje pewne fakty, pozwoli innym aby wpadli na jego pomysł, a potem stwierdzi że jest on świetny i może pomysłodawca go zrealizuje

Do środy mogę jszcze coś odpisać
 
behemot jest offline