Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2007, 00:50   #34
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Behemot... nie wyrobiłeś się w terminie - mówi się trudno, idzie się dalej. Jako MG nie toleruję czegoś takiego, jak pisanie postów wstecz, gdyż w moim odczuciu wprowadza to po bałagan i jest zagraniem "nie fair". Twoja mozliwość pogadania z prawnikiem przepadła, jesteście już w budynku. Najwyżej możesz gonić za nim po schodach i iść do Rolanda.
Szkoda mi Twojego pisania, ale pozostanę nieugięta w tej kwestii. Proszę, byś zedytował swojego posta. Możesz zostawić części opisowe ze sceny na podwórzu, ale nie masz już możliwości ingerencji "wstecz", zatem na dialog czy wizytówkę prawnika nie licz (zresztą jedną już masz ).

Edit: No i fajnie, że mnie informujesz o wyjeździe. Spokojnie czekam do 5 stycznia, zresztą już Wam pisałam o zwolnieniu tempa akcji na okres świąteczno-sylwestrowy.
 

Ostatnio edytowane przez Mira : 25-12-2007 o 00:56.
Mira jest offline