Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2007, 15:59   #260
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Wybacz Rasgan. Nie pisałem, tzn. nie opisywałem żadnego ruchu, gdyż z mojej perspektywy niewiele się działo związanego ze mną. Tzn. jestem ranny i opatrywałem ranę... Nie sądzę, byś chciał w jednym poscie dostać informację "Nirel zatoczył się z bólu, usiadł, opatrzył ranę, ruszył w las tropić nieznanego przeciwnika"...

Czekałem na kolejne ruchy, by nie ciągnąć akcji szybko do przodu, bo w rzeczywistości chyba akcja toczyła się na przestrzeni zaledwie kilku minut... Następnym razem o tym poinformuję... ale możesz być pewny, że co najmniej raz dziennie jestem na forum (zwykle częściej) i czytam wszystko... nie zniknąłem. Jakbyś miał jakieś wątpliwości to zawsze możesz wysłać PM'kę lub emalie...

Jeszcze raz przepraszam...
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...
Khemi jest offline