Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2007, 21:33   #39
K.D.
 
K.D.'s Avatar
 
Reputacja: 1 K.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumny
Uwaga, uwaga!

Ogłaszam wszem i wobec, że rekrutacja do sesji Ocalenie zostaje oficjalnie zaktualizowana! Lista graczy zostaje wyzerowana, ale jeśli zgłosi się ktoś z ludzi, którzy wyrazili chęć do grania wcześniej, będą oni mieć pierwszeństwo. Dla nowych, wszelkie informacje znajdziecie w poście 1-szym na stronie 1-szej. Numer kontaktowy GG i e-mail są aktualne, i udało mi się odepchać już skrzynkę

Chciałbym również przeprosić i wyrazić głębokie ubolewanie, że w wyniku wypadków losowych byłem zmuszony opuścić forum na tak długo. Nie wnikając w szczegóły, mój dostęp do Internetu, a nawet peceta, został ograniczony do kilkunastominutowych posiedzeń w szkole raz czy dwa w miesiącu, a w takich warunkach prowadzić sesji nie mogłem. Chcę się jednak zrehabilitować, po raz kolejny otwierając niniejszą rekrutację.

Pozdrawiam i jeszcze raz wszystkich przepraszam,
K.D.
 
__________________
"Uproczywe[sic] niestosowanie się do zaleceń Obsługi"

Ostatnio edytowane przez K.D. : 25-12-2007 o 21:37.
K.D. jest offline