Wątek: Gwiezdna saga
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2007, 02:08   #6
hobibit
 
Reputacja: 1 hobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodze
Tak naprawdę nie chodziło mi o grę... Nie chodziło mi też o film, książkę ani planszówkę. Trochę nieprecyzyjnie się może wyraziłem. Chodziło mi o to który świat najbardziej się wam podoba. Czy startrek bo klimat zwiedzania wszechświata, walki w strefie neutralnej lub jakieś inne powody wpływają na to że to uniwersum wydaje ci się fajniejsze od innych. Może czujesz sentyment do gwiezdnych wojen bo miecze świetlne i niszczyciele klasy victory oraz x-wingi i masa dziwnych ras. Ale przecież są jeszcze inne światy i sposoby wyobrażenia sobie wszechświata. Jak myślicie (jak byście chcieli) w którym rodzaju uniwersum znajduje się nasza ziemia (albo powinna się znajdować) ?
 
hobibit jest offline