Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2007, 14:01   #31
Francez
 
Reputacja: 1 Francez ma wspaniałą reputacjęFrancez ma wspaniałą reputacjęFrancez ma wspaniałą reputacjęFrancez ma wspaniałą reputacjęFrancez ma wspaniałą reputacjęFrancez ma wspaniałą reputacjęFrancez ma wspaniałą reputacjęFrancez ma wspaniałą reputacjęFrancez ma wspaniałą reputacjęFrancez ma wspaniałą reputacjęFrancez ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kokesz Zobacz post
okazało się, że w żadnym z tych słowników nie ma takiego słowa jak "niesłynny"
Istnieje, istnieje... A myśle nie należy też robic rabanu widząc przejaw słowotwórstwa, albo o coś co na owe wygląda. Ja bardziej skupiłbym się na zwykłych mięsistych byczkach: ortograficznych, stylistycznych, interpunkcyjnych, leksykalntch itd. A abstrahując od sameo Homeo i Kokesza, denerwuje mnie na przykład wprowadzanie w sesji (nie mówie o komentarzach) zaimków osobowych pisanych z dużej litery "Podszedłem do Ciebie" itp. Przecież to ulicha jest fikcyjna opowiesc, a nie epistolarna forma grzecznościowej rozmowy. Należy się tego trzymac. Przecież chyba nie tylko mi drga brzuch łaskotany takim frykasem jak " Zabije Cie draniu, Ty parszywy kundlu!" pisanych w sesji
 
Francez jest offline