Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2007, 20:34   #1
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Rok 2008 w dziale Cthulhu...

Postanowiłem zawrzeć tu dość ważne sprawy jeśli chodzi o pojawienie się nowych dwóch rzeczy na forum odnośnie Zewu Cthulhu. Oczywiście nadal prowadzona jest sesja "Cień Yog-Sothotha", która mam nadzieję rozwinie skrzydła i tego cienia się doczekamy.
Nowe sprawy, które chciałem wprowadzić, to po pierwsze sesja. Tak, wiem, kolejna sesja Miała ona być rozpoczęta w sierpniu i była nawet zapowiadana w konkursie, ale z przyczyn zależnych ode mnie się nie odbyła. Zatem teraz jest czas po temu by ją zacząć. Będzie to Delta Green utrzymana w dość nietypowych klimatach - szczególnie z uwagi na sam sposób rozgrywki. Całość mam już obmyśloną, nawet osoby, które od miesięcy czekają na sesję też. Teraz tylko oczywiście pytanko, czy ktoś jeszcze byłby chętny do grania?
A druga sprawa to konkurs. Święta Wielkiej Nocy za pasem a tu nic Dlatego chcę wznowić konkurs, z nagrodami, a jakże Tylko mam teraz pytanie do ewentualnych uczestników - czy utrzymać dotychczasową formułę czy coś zmienić? Jeśli zmienić to jak? Czekam na sugestie.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem