Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2007, 21:27   #9
Lotar
 
Lotar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwu
Smile Nie płaczmy nad rozlanym mlekiem:D:D

Ciesz się że ci Żyw nie odebrałem!!! Nie zapomni dac opisu wyglądu!!! I czemu nikt poza Blackiem nie pisze jak mu się I post podoba!!! Ja naprzykład powiem że pierwszy post mi się bardzo podoba gościu jest profesjonalistą . A drugi też mi się podoba tylko nie ma opisu wyglądu . Nie dobrze!!!

Kolejny gracz popełnia błąd w postaci nie opisania swojego wyglądu. Brava dla Lumpy!!!
Może zauważyliście w pierwszym poście pojawił się rzut. W ten sposób będziemy rzucać kośćmi. Tymi kośćmi nie da się manipulowac więc każdy rzut musi być uczciwy. Pierwszy wynik to będą jedności, a drugi dziesiątki.

Tam wypadło 10 i 2. 10 traktujemy jak 9 no a 2 jak 20. Czyli wynik rzutu to 1 ponieważ dałem jeszcze modyfikator -30.
Wydawać by się mogło że tak każdy może sobie rzucać. No ale skąd będziecie wiedzieć jaki będzie modyfikator? No właśnie dlatego ja będę rzucał.
 

Ostatnio edytowane przez Lotar : 27-12-2007 o 22:26.
Lotar jest offline