Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2007, 23:37   #30
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Nie ma ludzi idealnych - błąd jest wręcz rzeczą ludzką i zdarzają się pomyłki (a jeśli mają one mobilizować Ciebie czy kogokolwiek innego to będę je popełniać częściej) Co do odpisywania - 1 post tygodniowo to dobra częstotliwość i jak dla mnie jest odpowiednia. Taką zakładałem zakładając warsztaty. Nie mam w zwyczaju cisnąć graczy, bo sesja jest dla nich i przycinają ją tak, jak jest im wygodnie. Ale czasami trzeba coś zmienić Dzięki Anteo za poparcie i zapraszam innych do odpowiedzi.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline