Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2007, 18:44   #19
Lotar
 
Lotar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwu
Smile Lek na wszystkie bolączki

Powiem tak i to jest ostateczność. Każdy będzie mógł sobie rzucać. Wystarczy nacisnąć tn guzik kostki koło guzika edycji. U mnie trzeba nacisnąć dwa razy nie wiem jak u was. Za pierwszym razem to się coś ładuje i nic się nie dzieje i dopiero jak wcisne drugi raz to się taka ramka pojawia. Ustawiacie ilość kosći na 1, a ścianek na 100 nie ustalacie modyfikatora. Noi jak to ustalicie to naciśnijcie czy coś podobnego. Noi jak już ustalicie wszystkie rzuty to klikacie zapisz i koniec waszej roboty. Udany test wcale nie musi oznaczać, że wam się udało bo jeszcze dochodzi modyfikator. Ja go ustale ale nie powiem wam ile wynosi, ponieważ przy niektórych testach nie możecie wiedzieć czy wam się udało czy nie napszykład przy wycenianiu. Jakbym wam powiedział że jest przegrany to byście wiedzieli że źle wyceniliscie. Także jak macie jakiś test to robicie rzut, a ja dodając już modyfikator oceniam czy wam się udało. Z tym że nie mówie wam tego w prost. Wyjdzie to w odpowiedzi. Ci co już zaproponowali jakiś test to niech w swoim kolejnym poście zrobią rzut, a jak nie umią to niech mnie poproszą zebym za nich rzucił. Pasuje takie rozwiązanie?

Uwaga do Noraku: Twój bohater w KP ma na imie Albrecht anie Albert. Prosze zmień swoje imie w soimpoście !!!
 

Ostatnio edytowane przez Lotar : 28-12-2007 o 18:48.
Lotar jest offline