Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2007, 19:12   #104
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Witam! W końcu postanowiłem się tu u Was pokazać. Piszem u Was bo tak dawno nie pisałem, że nie wiem czy uważacie mnie za część drużyny... :P Tak więc wszystkiego najlepszego z okazji świat (wieem, spóźniłem się... ale ze szczerego serca, to chyba się liczy nie?). I szczęśliwego nowego roku, i co tam zaszaleje, udanego sylwestra!

A tak na serio - mam zamiar napisać post, tylko nim przebije się przez te stronice co je zapisaliście trochę minie - uzbroić się we włócznie, tzn cierpliwość.
 
Panda jest offline