Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2007, 19:32   #106
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Thomas nie marudź XD Anioł stróż w drużynie musi byc XD Biedny Astaroth pewnie się stęsknił XD
nie przebijaj się przez stronice bo monitor rozwaliszXD - turniej wygrany, poszliście do katedry, gdzie dostałeś w prezencie wisiorek;p [zobacz;>] i gdzie zamiast kapłana napotkaliście na dragonitę, który porwał Kejsi i zwiał z nią ;D no i jesteś na bierząco;p coś jeszcze?^^' a tak, przed wrotami świątyni leży wielka rozgwiazda ^^' [mój last post tej;p] no i tyle
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline