Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2005, 17:15   #24
Karion
 
Reputacja: 1 Karion ma wyłączoną reputację
czasami zeby zrobic znalezc klimatyczne miejsce trzeba troche sie postarac np z kumplami kiedys uprzatnelismy stryszek nad jakims garazem z rupieciami i zrobilismy niesamowita miejscoowke, pare lamp oliwnych, swiece, duze stoly, krzesla, jakis sprzet grajacy i klimatyczna muzyka w tle... poniewaz to stryszek to posiadal pare belek (ktore pozniej posluzyly za scenerie bo gracze tak sie wczuli ze zaczelismy faktycznie odgrywac i inscenizowac... czasami naprawde warto zakasac rekawy

sesyjka w lesie dobry pomysl ale pogoda niezawsze dopisuje... pozatym ja preferuje nocne sesje a noca w lesie moze byc zimno nawet latem... a sesja przy odglosie trzaskajacych zeboow niejest tym "co tygryski lubia najbardziej"... mozna by rozpalic ognisko (ale trzeba pamietac ze niewszedzie mozna :P)... kiedys prowadzilem taka sesyjke przy ognisku nad jeziorkiem w srodku lasu (pelnia te sprawy ) ale sa to zamalo konfortowe warunki jak na mnie (brak stolu zeby rozlozyc materialy do sesji i kiepskie oswietlenie - mozna wziac latrarke ale jak prowadze to zawsze uwazam ze brak mi kilku par kak extra :P)

w sumie to jezeli chodzi o klimatyczne miejsca to wystarczy sie tylko rozejrzec ... trzeba tylko pamietac ze poza klimatem potrzebny jest roowniez konfort bo jesli cos ci sie wgniata w biodro i niejest to nuzka slicznej niewiasty to trudno sie wczuc ...

trzeba pamietac o odpowiedniej temperaturze o tym zeby niebylo zbyt wietrznie oswietlenie rownmiez jest wazne (nie zajasno i wystarczajaco jasno zeby cos przeczytac w razie potrzeby) lubie terz czasami poturlac kostaczki (element losowosci) wiec jakis blat tez by sie zdal... i wiele wiele innych ...
 
__________________
"Nie potrzeba szukać eliksirów nieśmiertelności,
genialni ludzie i tak są nieśmiertelni"
Karion jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem