Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2008, 18:28   #4
Maju
 
Maju's Avatar
 
Reputacja: 1 Maju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwu
Szczerze mówiąc nie mam zamiaru ograniczać gracza do stylu w jakim ma prezentować wypowiedzi lub myśli postaci , nie robi mi to większej różnicy , byleby było to czytelne. Co do konsoli to po prostu nie wiem jak się to robi ;p jeśli życzysz sobie mieć obrazek z postacią to wyślij mi na PW linka do obrazka a ja go umieszczę w oknie Twojej postaci . Odnośnie wyglądu to możesz go wpleść między opis akcji Twojej postaci , sam najlepiej wiesz jak to zrobić , już nie chciałem przepisywać w 1 poście waszych kart :P proszę o wyrozumiałość i o zaczęcie przygody. Od kilku dni nie zgłasza się Astaniel , więc jeżeli nie otrzymam w przeciągu kilku dni od niego informacji jakiejś to jego postać będzie miała tak zwane "zdarzenie losowe" ( zabłąkany drakolisz czy coś w ten deseń )

Jeszcze jedno ponieważ padło takie pytanie - do którego poziomu zaklęcia można używać?
Otóż Do 3 w luźny sposób , 4 powiedzmy raz dziennie i 5 też raz z tym że postać po użyciu 5 poziomowego zaklęcia będzie wyczerpana. Pasuje?

Zachęcam do przesyłania mi linków z obrazami postaci swoich.
 

Ostatnio edytowane przez Maju : 02-01-2008 o 22:21.
Maju jest offline