Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2008, 17:32   #214
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Ponieważ doszły mnie pewne słuchy, chciałem potwierdzić, że sesja działa i jest aktywna. Parę osób zrezygnowało (Mortiis, Astaroth). Ma jednak dołączyć dwóch innych graczy. Uwaga z tego powodu, ogłaszam co następuje: czas odpisywania to jeden post na tydzień. W wypadku braku odpowiedzi postać zostanie zanpecowana, a gracz otrzyma pierwsze ostrzeżenie. Gdyby sytuacja się powtórzyły drugi raz z rzędu postać zostanie zabita. Oczywiście można poinformować o nieobecności ... aha nie będę bawił się, w żadne negatywy i inne temu podobne rzeczy. Aha, ponieważ mam miękkie serce, to tą turę obejmuje amnestia :>

EDIT: Na odpowiedź Many czekam do weekendu, w razie jej braku zostanie zenpecowany na ten ruch.
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty

Ostatnio edytowane przez Hawkeye : 04-01-2008 o 17:35.
Hawkeye jest offline