Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2008, 22:37   #11
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
Szanowne Panie i Panowie, wasza MG otrząsnęła się po sylwestrowych szaleństwach i trzeźwym okiem spojrzała na wasze KP. Teraz zamierzam Was karcić i biczować!!!

Mam trzy kompletne karty postaci, co do reszty…

Lhiannan wielkie wyrazy uznania za dopracowanie najdrobniejszych detali związanych z epoką, prosiła bym tylko o wstępną KP z uwzględnieniem pewnych drobiazgów, tak jak się umawiałyśmy.

Behemot
… podobno 3 stycznia miałam dostać KP i historię?! Z opisu Sztuki jestem bardzo kontenta, ale gdzie reszta?!

Atanael
nadal czekam na historię.

Von Rysiu
również historia, a i mam nadzieję, że materiały które podesłałam przydały się. Tylko nie przekazuj ich dalej, bo mnie jeszcze policja zacznie ścigać

Hanzo- KP nie kompletna, ponad to proszę o rozwinięcie historii i o opowiadanie.

Tak więc moi szanowni Państwo, czekam do poniedziałku a potem, moja obuta w pięcioklamrowy, gotycki kozaczek noga spadnie na Wasze szanowne pośladki!
 
__________________
Zagrypiona...dogorywająca:(

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 04-01-2008 o 23:14.
MigdaelETher jest offline