Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2008, 18:16   #11
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
Przez chwilę popatrzyłem na podnieconego karczmarza i jego palce, po chwili podnosząc brew. Na szybko trzeba było wymyślić ciętą ripostę, w czym nie byłem najlepszy, choć jak na typowego Norsmena i tak miałem cięty język. Po króciutkim momencie odpowiedziałem:
- No tak. Pokusiłbym się o stwierdzenie że te wasze niedźwiedzie w porównaniu do Ymirów są nawet takie: - Powiedziałem niemal łącząc mały palec z kciukiem. - Ale no cóż. Jak się nie ma co się lubi... To sie kradnie co popadnie. - Dodałem robiąc przyjacielski uśmiech i przeczesując palcami warkocze na swojej brodzie.
- A co do waszych ślicznych karczmiennych dziewek. No cóż. Może i bym się pokusił, ale niestety nie stać mnie na takie wygody. Muszę mieć złoto na przetrwanie w tym waszym ponurym kraiku. W każdym razie pokój jednak wynajmę. Nie będę przecie spał na podłodze. No nie Garmit? - Rzekłem do siedzącego obok towarzysza klepiąc go w plecy tak, iż normalny człowiek już by się krztusił. On jednak dzięki swojej potężnej, poniekąd, budowie bez problemu wytrzymał uderzenie.

Jeżeli nikt nie ma już nic ciekawego do powiedzenia siedzę przez chwilę a potem idę do pokoju. Jeśli jednak jest coś to się przysłuchuję i idę.
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)
Bulny jest offline