Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2008, 18:33   #13
Lotar
 
Lotar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwu
Smile

- Myślołem o buziaku od którejś z kelnereczek! Ale jak teroz ty płacisz to mój plan zniweczyłeś. Ale, co ty się tym chłopcem taki interesujesz? Owszem piknie śpiewa nie powiem, ale chyba tobie nie o to chodzi. Bez urazy! – Powiedziałem do Svena. Obróciłem się i oparłem o bar. Dopiero wtedy zobaczyłem jaka duża jest karczma. Była tak wielka, że mieściła 30 ludzi! Ale z tych trzydziestu ludzi nie dało się nie zauważyć kelnereczek. Wszystkie trzy były ładne, bardzo ładne.
- Hejże gospodarzu! Suchoj no! Skąd żeś takie anioły wzioł? Czy to te dziewczynki tutejse? Bo jak tak to nie do wiory! Taka zwariowana dziura, a takie urodziwe dzieweczki się w niej rodzą.- Rzekłem do barmana, ale on wydawał się wciągnięty w rozmowę z Norsmenem. Więc zająłem się swoim kuflem piwa.
- 10 srebrników za noc. – Usłyszałem.
- Aż nie do uwierzenia, że takie ładne, a dupodaje takie. No, ale cóż takie jest życie. Chce pokój i tamtą dziewczynę. – Mówię do barmana, daję na stół 10 srebrników i 2 miedziaki i wskazuje na kelnerkę która wygląda tak:
 

Ostatnio edytowane przez Lotar : 06-01-2008 o 18:44.
Lotar jest offline