Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2008, 19:10   #8
Laos
 
Reputacja: 1 Laos jest po prostu świetnyLaos jest po prostu świetnyLaos jest po prostu świetnyLaos jest po prostu świetnyLaos jest po prostu świetnyLaos jest po prostu świetnyLaos jest po prostu świetnyLaos jest po prostu świetnyLaos jest po prostu świetnyLaos jest po prostu świetnyLaos jest po prostu świetny
Marcus niepewnie otworzył oczy. Po krótkiej chwili gwałtownie usiadł na łózku i nerwowo rozglądną sie po pokoju w poszukiwaniu straszliwych pszczół. Zdawszy sobie sprawę, że agresywnych owadów już nie ma ponownie opadł na posłanie. Zamknął oczy próbując poukładać sobie w głowie zaistniałą sytuacje.
Co się stało z pszczołami? gdzie ja jestem? Jak sie tu znalazłem?- Marcus zadawał sobie te pytania w myślach lecz
ostatnim co pamięta przed utratą przytomności jest ból. Straszliwy nie do opisania, zajmujący każdą komórkę jego ciała ból, którego żadna istota nie chciałaby ponownie poczuć. Bardziej przerażającym wspomnieniem jest zamrażający krew w żyłach krzyk kąsanych klientów karczmy. Jego rozważania przerwała rozmowa
- W karczmie , w górnych pokojach , długo już byliście w śpiączce , 2 tygodnie , zaraz po ataku pszczół mieliśmy wielu rannych i wielu zabitych. W tym wasz towarzysz z tatuażami na ciele i biedny mężczyzna który wpadł do karczmy zaraz po ataku pszczół. Powiedzcie mi czy byliście przypadkiem w drodze do Durnhole ? -Elf rozpoznał głos karczmarza
Rakhin nie żyje? Ten z tatuażami - Na te słowa Marcus ponownie otworzył oczy i spojrzał w kierunku ich źródła. Zobaczył leżącego Johna.
- Jeszcze nawet nie rozpoczęliśmy naszej przygody a ona już zabrała od nas towarzysza. Mam złe przeczucia co do tej wyprawy...- pomyślał elf
Następnie usiadł na łóżku rozejrzał sie dokładnie po izbie. Dopiero teraz zauwazył karczmarza i kapłana który stał by Johnie. Poczekał cierpliwie na odpowiedz stojacych mężczyzn na pytania wojownika, a następnie sam zwrócił sie do kapłana
- Nieznajomy przyjacielu zdradź nam swoje imię byśmy mogli podziękować Ci za pomoc
Karczmarza zaś spytał
- A czemu przypuszczasz że właśnie tam się wybieraliśmy?
 
__________________
"Errare humanum est"
Laos jest offline