Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2008, 22:56   #14
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
Uaaah! No dobra. Masz tu pięć srebrników i przygotuj mi na jutro rano coś dobrego do jedzenia mości karczmarzu. - Powiedziałem przeciągając się - Dojście tutaj zmęczyło mnie już tak, że muszę położyć się do wygodnego wyra
Wstałem od stołu zbierając wszystkie swoje rzeczy i wsadziłem karczmarzowi 5 szylingów do ręki. Potem poczekałem grzecznie - lecz dalej oglądając się za prześlicznymi panienkami - na klucz od pokoju i poszedłem do góry. Gdy dobrnąłem do pokoju i otworzyłem drzwi rozejrzałem się w poszukiwaniu jakiejś szafy do której mógłbym wrzucić swój ekwipunek. Życie wygnańca nauczyło mnie nie rozstawać się ze swoją bronią, więc wyciągnąłem topór z pochwy i schowałem pod łóżkiem, tak żeby bez problemu móc po niego sięgnąć w razie zagrożenia, lecz żeby ewentualny napastnik go nie wypatrzył. Ściągnąłem strój który powiesiłem na krześle, położyłem się na łóżku i momentalnie usnąłem przypominając sobie jeszcze czasy beztroskiego dzieciństwa...
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)
Bulny jest offline