Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2008, 16:38   #17
Lotar
 
Lotar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwu
Smile

Wstałem wielce zdenerwowany. Ubrałem się i popatrzyłem na kubek, który przyniósł mi karczmarz.
- Może tam co zatrute? – Pomyślałem i wyszedłem z pokoju.
Szybko zszedłem po schodach na dół. Zobaczył dziewczynę która mnie obsłużyła i uśmiechnąłem się do niej. Jednak nadal zdenerwowany podszedłem do baru.
- Proszę piwo! Tylko w butelce! Szklanej!
Kiedy karczmarz podał mi butelkę i otwieracz. Otwieracz rzuciłem na podłogę. Ku zdziwieniu wszystkich wziąłem butelkę i stłukłem ją trzymając za czubek robiąc z niej broń improwizowaną. Skierowałem broń w stronę karczmarza.
- Zapłaciłem jo za cało noc, a jeszcze wcześnie na cało noc. Wystrasyłeś tylko dziewecke przychodząc do mojego pokoju i żeś mi jeszcze jakieś zawszawiono herbatę dał. Jo chce więcej czasu! – Powiedziałem wskazując na dziewczynę myśląc, że karczmarz zrozumie o co chodzi.
 
Lotar jest offline