Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2008, 22:19   #16
Sagon
 
Sagon's Avatar
 
Reputacja: 1 Sagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie cośSagon ma w sobie coś
No nie żebym marudził, ale zrobił się straszny przestój w sesji. Nikt się nie rusza, nowi gracze chcą dołączyć, wszyscy śpią (no 2-3 posty padły ale akcja się nie ruszyła ni trochę). Ja rozumiem, żeby czekać 2 dni na kontynuację (2 dni na "Turę" i kolejna kwestia MG). Ale ludzie, ty się 3-4 dni czeka na kolejnego posta. Neo musi czekać aż wszyscy coś napiszą, bo nie może kontynuować przygody gdy połowa drużyny milczy i nie informuje o swoich działaniach. Nie chce wyjść na kogoś niemiłego ale mam powoli dosyć. Rozumiem ze nie wszyscy mają dostęp płynny do neta, i dopiero co się skończył okres świąteczny, ale ludzie, to już kilka dni od sylwka. Nie wmawiajcie mi, że nie piszecie bo jeszcze wam się klawiatura przed oczyma dwoi! Ruszcie się!! A jeśli nie, to Neo zrób czystkę, wymyśl nowy początek przygody, wywal tych co nie są aktywni, uzupełnij luki tymi co czekają w rekrutacji i jedziemy z tym koksem. Jeszce da radę to zrobić bo się nic, poza spotkaniem Emo-laski na pustyni, nie wydarzyło.
 
__________________
Jeśli coś musisz zrobić to to zrób a nie gadaj o tym
Sagon jest offline