Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2008, 23:16   #115
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Czy ja też nie powinienem rzucać? Co z moją SW?? "Postać musi pokonać w przeciwstawnym teście czarodzieja" Wykonuje rzut jak bedzie niski - czytaj lepszy w punktach od krasnoluda, to bedzie musial edytować tekst, bo mnie nie pokona. Jeśli bedzie równy mojej SW lub wyższy, to Krasnolud wygrywa bezapelacyjnie

ps nie mialem gdzie wiec rzucile w moim przedostatnim poscie. w ostatnim rzucalem zaklecie.
niestety w stosunku do krasnala nie wyszlo mi o 10 pkt. Wobec Noraku nie mam już gdzie rzucać Proszę mg o rzuty za mnie, i napisanie w komentarzach jak wyszło.

Szykuje sie do odpisania krasnalowi, bo mimo wszystko wyszło na jego korzyść, trudno wystarczy moment oderwania uwagi i kolejna koncentracja na mnie bedzie oznaczala kolejne testy.

poki co musze przyznać, że takie rozmowy dodają klimatu sesji, przynajmniej póki nie ma rękoczynów
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 07-01-2008 o 23:23.
Eliasz jest offline