Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2008, 23:20   #19
Lotar
 
Lotar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwu
Smile

- Dobze ześ mnie urozić nie chciał! A wy kozoki to co? Myślicie ze z tymi miecykami to jo się was przestrase? Może przyniosę swój to wtedy się spróbujemy!– Powiedziałem głośno. –Jesce jeno jedno piwko poprose.
Poczekałem chwile na piwo i poszedłem do mojego pokoju. Wszedłem do środka. Siedziała tam na łóżku już rozebrana, ale pikantne części jej ciała zakrywało prześcieradło w które się owinęła. Już chciałem się na nią rzucić, ale ruszyło mnie sumienie. Miałem przecież całą noc. Postawiłem kufel z piwem na komodzie.
- Opowiedz mi coś o sobie. – Zażądałem patrząc jej w oczy. Czekając na odpowiedź przypomniałem sobie o herbacie. Wziąłem ją i chciałem spróbować, ale nie mogłem się przemóc. Naplułem do kubka i jeśli jest okno to wyrzuciłem go przez otwarte okno. Jak nie ma to wylałem do kwiatka. Jak i kwiatka nie ma to wylałem pod łóżko.
- Tylko nikomu nie mów! Nie chciałbym urozić miejscowych. No, ale odpowiedź na pytanie. – Przemówiłem do kelnerki.
 

Ostatnio edytowane przez Lotar : 07-01-2008 o 23:22.
Lotar jest offline