Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2008, 14:56   #15
hobibit
 
Reputacja: 1 hobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodze
Świetnie. Poczekam jeszcze parę chwil i się rozlejże... może zauważę coś ciekawego.
-Ty i ty! (wskazuję dwóch orków) Ruszcie swoje zawszone tyłki i zetnijcie to drzewko. Przyda się nam ognisko.

Przyglądam się jak orki ścinają drzewo które pada pod toporami orków. Tak też upadną miasta ludzi...
Po chwili gdy ognisko już płonie podchodzę do niego i ustawiam mały kamyk na brzegu po czym kładę na nim kawałek mięsa. Może jak się podgrzeje i przypali będzie bardziej zjadliwe... i może przestani smakować trolim łajnem.
Po jakimś czasie (godzina) podchodzę do orka którzy jest zwiadowcą w moim oddziale.
-Domun (zwracam się do orka). Podobno jesteś dobrym przepatrywaniach. Wybierz jeszcze dwóch orków i ruszcie na zachód. Na południe od szlaku którym szły poprzednie oddziały. Szukajcie ludzkich osad lub innych śladów ludzi. My z oddziałem wyruszymy ze zmrokiem kiedy to pieruńskie słońce się schowa. Ruszaj.

Kiedy mój zwiadowca ze swoją małą grupą wyruszy spróbuje trochę wypocząć ale nie chcę zasnąć. Wieczorem chce być gotowy do drogi.
 
hobibit jest offline