Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2008, 16:30   #5
hobibit
 
Reputacja: 1 hobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodzehobibit jest na bardzo dobrej drodze
To się zdziwiłem... ponad dwa tygodnie bez odzewu a jak się zaczęło to w dwa dni komplet... Bogowie maja specyficzne poczucie humoru. Bardzo się ciesze.
Apropo tworzenia postaci: proszę o udzielenie podstawowych informacji (niektórzy już to zrobili), czyli imię, rasa, klasa(lub po prostu były zawód), wiek, wygląd, a oprócz tego zabawimy się w książkowe 10 pytań żeby parę szczegółów wpadło. Odpowiedzi proszę wysyłać na PW i tam też wyśle spis pytań.
Skąd pochodzi?
Czy ma rodzinę?
Jaka jest jego pozycja społeczna?
Kim był bohater zanim został poszukiwaczem przygód?
Dlaczego wyruszył na szlak?
Czy jest religijny?
kim są jego przyjaciele i wrogowie?
Czy bohater ma jakieś ulubione przedmioty?
Czy bohater komuś służy?
Czy kogoś kocha lub nienawidzi?

Oraz krótka historia z zaznaczeniem umiejętności (nawet bardzo któtka, chodzi tylko o umiejętności
np. Mój bohater Franek był rolnikiem dlatego zna się na rolnictwie i powożeniu. Potem wcielili go do wojska gdzie sie nauczył walczyć i strzelać z armaty.).
Jeśli jednak posiadacie tylko podstawowe umiejętności od zawodu czy klasy to po prostu napiszcie że macie standardowe umiejętności (chyba że klasa wymaga jednej z dwóch).
Jeśli chodzi o współczynniki to je na razie ignorujemy je. Jeśli wasza postać jest w czymś wyjątkowo dobra to napiszcie to (np. za młodu wspinałem się na drzewa - czyli duża zręczność).
 

Ostatnio edytowane przez hobibit : 08-01-2008 o 16:43.
hobibit jest offline