Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2008, 18:54   #402
Wellin
 
Reputacja: 1 Wellin ma wyłączoną reputację
Nareszcie, nareszcie! Nareszcie się ruszyło! Zaraz idę pisać posta!

Tammo-san, ty potworze przecherny! Tak mnie urządzić! Ale zobaczymy czy nie będę w stanie odbić pałeczki!

Pięćset tysięcy?!? Faktycznie kosmos! Nasuwa się pytanie – w oczywisty sposób znasz dokładne stosunki wielkości klanów. Gdzie można je znaleźć? Musiałem je przegapić. Do tej pory na moje niedoinformowane oko, klany wydawały się mniej więcej równe. Oczywiście nie pomyślałem nad tym dość długo, bo przykładowo Smok z konieczności będzie zdecydowanie mniej liczny w stosunku do zajmowanego terytorium. Choćby ze względu na żywność. A krab z kolei prawdopodobnie ma większy niż normalnie stosunek bushi do heiminów – z wojennej konieczności.

Myślę o tych 8 armiach i szczerze powiedziawszy zaczynam odczuwać pewną antypatię do Lwów. Mając taką przewagę militarną i takie a nie inne podejście do świata muszą być naprawdę zadufanymi, nadętymi i aroganckimi partnerami zarówno do rozmów jak i wszystkiego innego. Nie mówię o jednostkach oczywiście, ale o trendach. Całe szczęście, że wielkie wojny wielkich klanów zdarzają się rzadko – a oczywistego agresora może zastopować Syn Niebios. Gdyby nie to... bałbym się.

Sorry za choroby (tak, to ja, przyznaję się bez bicia) ale faktycznie nie byłem w stanie przyjechać, a nawet jeśli, nie byłoby ze mnie żadnego pożytku poza źródłem wirusów do wykorzystania w legionach wrogich jednostek. Pech piekielny, padłem akurat dzień przed. Ech, spotkamy się jeszcze - i nie mówię 'mam nadzieję', ale pozostawię w formie twierdzącej. Spotkamy się!

Pozdrawiam,
Wellin
 
Wellin jest offline