Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2008, 20:24   #19
Malekith
 
Malekith's Avatar
 
Reputacja: 1 Malekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumny
Post jest. Mogło być lepiej ale chory jestem i chyba nie do końca trzeźwo myślę...

Chłopaki... ja rozumiem, że avatarki postaci to fajna sprawa, ale żeby, kurtka, takie wielkie? Czytając Wasze posty chciałbym się skupić na treści a nie na olbrzymich artystycznych kreacjach Waszych postaci. Mam więc malutką prośbę: czy możecie je trochę zmniejszyć? Niewielki avek (powiedzmy góra 150x150) w zupełności wystarczy a jak chcecie zaprezentować postać w pełnej krasie to można przecież wstawić grafę do komentarzy. Wiem, wiem homeo, powtarzam się w tej kwestii ale nic na to nie poradzę... Może i się czepiam, trudno, taki już jestem. Mało z krzesła nie spadłem jak zobaczyłem "avatary" (istne molochy ) o szerokości oscylującej wokół 350 pikseli lub więcej...

Nie chcę aby ktoś się poczuł urażony, ale chodzi mi o zwykłą wygodę czytania naszej sesji. Póki co wygoda ta jest na niewielkim poziomie. Czego nie mogę powiedzieć o samej treści postów, bo póki co podoba mi się to, co piszecie
 
__________________
Są dwa rodzaje ludzi: ci, co robią backupy i ci, co będą je robić...
Malekith jest offline