Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2008, 11:19   #3
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Post

*** NEWS ***

Dziś "odkryłam", że istnieje firma "Anime Virtual", który dystrybuuje masę ciekawych anime (wyboldowałam te, które moim skromnym zdaniem są warte zobaczenia; choć nie znam tu wszystkich tytułów). Wielkim plusem dla mnie jest to, że są polskie napisy zamiast strasznych dubbingów (choć w większości jest opcja angielskiego lub innego dubbingu). Oto co wyszło do tej pory:
  • 3*3 Eyes
  • Astraea Testament - The Good Witch of The West
  • Black Lagoon
  • Boso przez Hiroszimę
  • Coyote Ragtime Show
  • xxxHolic (film)
  • Tsubasa (film)
  • Genshinken
  • Et backers
  • Gravitation
  • Great Teacher Onizuka
  • G-taste
  • Gunslinger Girl
  • I’S Pure
  • From I’S
  • Itsudatte My Santa
  • Magister Negi Magi
  • Maison Ikkoku
  • Manga Love Story...
  • Mobile Suit Gundam
  • Mobile Suit Gundam SEED
  • Ninja Resurrection
  • Ninja Scroll
  • O dziewczynie skaczącej przez czas
  • Oh! My Goddess
  • Paranoia Agent
  • Planet-es
  • Saiyuki Requiem
  • Tsubasa Chronicle TV
  • Tenjo Tenge
  • Utena - La Fillette Revolutionnaire / The Movie
  • Wieczność, której pragniesz
  • Wolf’s Rain
Ale przyznam z bólem... drogie są...

Cytat:
Anime Virtual to firma działająca już od kilku lat na rynku polskim, niemieckim i skandynawskim. Niektóre nasze filmy kierujemy również do odbiorców z ojczystymi językami: włoskim, angielskim, francuskim, holenderskim. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji wysokojakościowych programów anime, skierowanych głównie dla nastolatków i starszych fanów gatunku. Naszą ofertę filmów znajdziecie pod hasłem SERIALE I FILMY. Również pod opcją NEWS kryją się informacje o nowościach i zapowiedziach. Czeka tu na was kino akcji, horror, komedia romantyczna, filmy przygodowe jak i fantasy.
Więcej na Anime-Virtual

*** NEWS ***
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 09-01-2008 o 11:23.
Sayane jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem